HomeCiekaweFotobudka – świetna atrakcja na każdą imprezę

Fotobudka – świetna atrakcja na każdą imprezę

Fotobudka – świetna atrakcja na każdą imprezę

Coraz większą popularnością cieszą się imprezy z udziałem fotobudek. Nie tylko można spotkać je na weselach, ale także podczas zwykłych imprez towarzyskich. Nic w tym dziwnego, fotobudki oferują niezwykłe możliwości. Zdjęcia z dodatkiem zabawnych gadżetów będą świetną pamiątką z wesela czy imprezy rodzinnej.

Czym są fotobudki?

Fotobudka może zostać określona jako zautomatyzowane urządzenie do wykonywania oraz drukowania zdjęć. Na zdjęcia nie trzeba zbyt długo czekać, po kilkunastu sekundach odbitki są drukowane i gotowe do odbioru. Automaty spotkać można w galeriach, na dworcach czy lotniskach. Służą zarówno do wykonywania zwykłych zdjęć jak, chociażby te paszportowe czy legitymacyjne. Istnieje również możliwość wynajmu fotobudki na różnego rodzaju imprezy.

Szczególnym fenomenem fotobudka stała się na weselach, imprezach firmowych, czy zwykłych imprezach towarzyskich. Świetna zabawa przy robieniu sobie wspólnych zdjęć często z gadżetami świetnie sprawdza się do rozkręcania imprez. Często w ramach wynajmu dostaje się dodatkowe tła do wyboru oraz gadżety, które urozmaicą każde zdjęcie.

Jak działają fotobudki?

Zasada działania jest bardzo prosta. Wystarczy ustawić się przed automatem, wybrać na ekranie dotykowym „start” po czy automat rozpocznie odliczanie. Wykona serie zdjęć w odstępie kilku sekund od siebie. Po skończonej sesji w kilkanaście sekund zostaną wydrukowane odbitki zdjęć. O jakość zdjęć również nie można się martwić. Lata doświadczeń, unowocześniania technologicznego sprawiły, że fotobudki nie odstają pod względem jakości od zwykłych aparatów.

Najczęściej spotykane są serie 4 zdjęć, wydrukowane zdjęcia są na pasku o wymiarach 5x15cm. Gdy wynajęta kabina została wyposażona w dodatkowe gadżety, warto przed przystąpieniem do sesji położyć je pod ręką. Tak, aby w przerwie między zdjęciami zdążyć szybko zmienić przebranie.

Idealna atrakcja na każdą imprezę?

Z pewnością można powiedzieć, że jest to ciekawy dodatek do każdej imprezy. Dzięki różnorodnym gadżetom każde zdjęcie może być zupełnie inne. Najczęściej wykorzystywanymi gadżetami w trakcie robienia zdjęć to kolorowe okulary, lizaki, wąsy, anielskie skrzydła czy diabelskie rogi. Zmienne tła, które mogą przenieść użytkownika do zupełnie innego świata.

Kowbojskie kapelusze połączone z marsjańskim krajobrazem, to jeden z pomysłów na ciekawe zdjęcie, które będzie pamiątką dobrej imprezy. Jedno jest pewne, maszyna do robienia zdjęć to atrakcja, w którą warto zainwestować. Imprezy takie jak sylwester czy urodziny mogą być o wiele ciekawsze i zabawniejsze z udziałem fotobudki.

Budzi wątpliwości jakość zdjęć. Fotobudka robi zdjęcia dobrej jakości. Została przecież zaprojektowana po to, by robiła jak najlepsze zdjęcia. To lata doświadczeń sprawiły, że fotobudki zostawały poddawane unowocześnieniom i renowacjom, by stworzyć jak najlepszy produkt.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka – SMOVE

Marcelina@mastermedia.info.pl

producent pudełek ortodoncja katowice