HomeCiekaweCzym powinien cechować się dobry zespół?

Czym powinien cechować się dobry zespół?

Czym powinien cechować się dobry zespół?

Ilość ofert zespołów weselnych w Internecie przyprawia o zawrót głowy. Repertuar piosenek weselnych jest podobny, większość zespołów może poszczycić się też wykształceniem muzycznym. Jak wśród nich wybrać zespół, który spełni nasze oczekiwania?

Staż w branży

Starajmy się wybrać zespół z doświadczeniem. Jeśli dana kapela może pochwalić się kilkunastoletnią karierą w branży ślubnej, oznacza to, że miała wielu klientów i musiała być sobie wielokrotnie polecana. Zespoły weselne z dużym doświadczeniem gwarantują nie tylko wspaniałą aranżację znanych utworów, ale również profesjonalną obsługę gości i niesamowitą zabawę. Kapela, która niejedno wesele w życiu już widziała, jest nieoceniona pomocą, gdy coś pójdzie nie tak. Niezręczne sytuacje obróci w żart i wyręczy zestresowaną Parę Młodą w przemówieniach czy podziękowaniach dla rodziców.

Umiejętności

Dobre zespoły weselne to nie te, które tylko grają stojąc na scenie. Szukajmy muzyków, którzy są mobilni. Chociaż kilku członków zespołu powinno grać na lekkim instrumencie, aby móc poruszać się między stołami i zachęcać gości do wspólnego śpiewania tradycyjnych piosenek i toastów.

Wygląd

Idealny zespół na wesele powinien cechować się również nienagannym wyglądem. Przepocone koszule i zbyt luźne kamizelki już dawno wyszły z mody. Przed podpisaniem umowy o usługę upewnijmy się, w czym zamierzają pojawić się muzycy.

Sposób na oczepiny

Przed zatrudnieniem spytajmy zespół o jego sposoby na prowadzenie oczepin. Jeśli zaproponuje niesmaczne zabawy typu przeciąganie jajka przez nogawkę, po prostu zrezygnujcie z jego usług. Kapela z klasą zna setki zabaw oczepinowych, które nikogo nie będą żenować, za to pozytywnie rozbawią.

Gdzie szukać?

Doświadczone zespoły posiadają swoje strony internetowe i reklamują się na dobrych portalach ślubnych takich jak https://wesele123.pl/zespoly-weselne. Na stronie zespołu oprócz danych kontaktowych i rekomendacji innych Par Młodych, możecie znaleźć nagrania z ich wesel. Pomogą Wam one ocenić, czy sposób prowadzenia zabawy przez zespół Wam odpowiada.

Marcelina@mastermedia.info.pl

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.