Categories:

Boostery i stymulanty od 7nutrition  

Boostery to suplementy, dzięki którym można zbudować masę mięśniową, znacznie ograniczając przy tym przyrost tłuszczu. Produkty pomagają zapewnić organizmowi maksymalną przyswajalność witamin, odżywek, suplementów, a także mikro i makroelementów dostarczanych w diecie. Stymulanty to z kolei preparaty podnoszące zdolność koncentracji i skupienia. Potrzebne są nie tylko sportowcom, ale wszystkim osobom, które chcą być bardziej efektywne w swoich działaniach. Preparaty wspomagają funkcjonowanie neuronów w mózgu, dzięki czemu wszystkie bodźce docierają do niego zdecydowanie szybciej. To bardzo ważne podczas treningu, aby nie narazić się na kontuzje i móc maksymalnie się skupić na wykonywanych czynnościach. Oprócz tego stymulanty wpływają także pozytywnie na motywację, dzięki ich stałej suplementacji chęć działania i wykonywania ćwiczeń pozostanie na niezmiennie wysokim poziomie.

Boostery i stymulanty dla osób uprawiających czynnie sport

 

Masa mięśniowa to najważniejszy cel osób uczęszczających na siłownię, zainteresowanych kulturystyką i rozwijaniem własnego ciała. Często jednak dobrze zbilansowana dieta i regularny trening nie wystarczą. Odpowiedzią jest tutaj systematyczna suplementacja dostarczająca boostery i stymulanty. Dzięki boosterom NO następuje zwiększenie ilości produkowanego azotu, dzięki któremu komórki mięśniowe lepiej wchłaniają dostarczane składniki odżywcze. Oprócz samego dostarczania niezbędnych witamin i substancji bardzo ważne jest ich prawidłowe przyswajanie. Może zdarzyć się tak, że przyjmowanie jednych odżywek i suplementów utrudni wchłanianie się innych substancji. Dzięki boosterowi NO tkanka mięśniowa jest lepiej dotleniona, substancje odżywcze łatwiej się do niej wchłaniają, a organizm staje się odporniejszy i jest zdolny do szybszej regeneracji. Z kolei stymulanty są bardzo ważne, aby z jednej strony hamować apetyt, a z drugiej skutecznie utylizować komórki tłuszczowe. Stymulanty pomagają także w pozbyciu się wody z organizmu, co nie tylko lepiej zarysowuje mięśnie, ale pomaga także ograniczyć poczucie ciężkości i spuchnięcia.

 

Preparat z grupy boosterów i stymulantów 7Nutrition AAKG 1000 – 135 kaps

Preparat 7Nutriton AAKG 1000 – 135 kaps w postaci kapsułek to idealny sposób na dostarczenie mięśniom azotu. Dzięki zwiększonej zawartości NO mięśnie mogą szybciej i lepiej pracować, a także wolniej się męczyć. Szybszy transport substancji odżywczych, kreatyny, aminokwasów oraz glukozy w krwiobiegu pozwala na szybszą regenerację mięśni. Ponadto preparat  7Nutriton AAKG 1000 – 135 kaps pozwala na efektywniejszy wzrost masy mięśniowej, tak ważny aby utrzymać stałą motywację do trenowania. Suplement dostępny jest w wygodnej formie kapsułek, dlatego można go mieć praktycznie zawsze przy sobie. Zaleca się przyjmować preparat przed treningiem i po treningu, a w dni odpoczynku przed snem. Tabletki są powlekane, dzięki czemu ich połykanie jest znacznie ułatwione. Kapsułki najlepiej jest popijać naturalną wodą niegazowaną. Produkt sprawdzi się także przed przygotowaniami do zawodów, dzięki podkreśleniu mięśni i pozbyciu się wody z organizmu.