HomeDom i WnętrzeAranżujemy nasz wymarzony ogród

Aranżujemy nasz wymarzony ogród

Aranżujemy nasz wymarzony ogród

Piękny ogród nie musi być jedynie naszym marzeniem – posiadając skrawek ziemi bez trudu zaaranżujemy to miejsc zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wystarczy niewielka przestrzeń, aby stworzyć z niej miejsce doskonałe do odpoczynku. Jakie elementy wybrać? Czym się inspirować?

Szukaj inspiracji u doświadczonych producentów!

Gdzie szukać inspiracji na piękne miejsce wypoczynkowe w ogrodzie? Z pewnością sprawę ułatwiają sami producenci. Poza klasyczną ofertą znajdziemy oferowane przez nich produkty w licznych aranżacjach, które będziemy mogli skopiować do naszego ogrodu. To spore ułatwienie i najprostszy sposób na to, aby cieszyć się funkcjonalną i estetyczną przestrzenią wypoczynkową.

Jakie powinny być idealne meble ogrodowe?

Zdecydowana większość kupujących skupia się przede wszystkim na wyglądzie mebli – pragniemy, aby były one zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Wygląd to jednak nie wszystko. Aby meble ogrodowe mogły posłużyć nam wiele lat konieczne jest, aby wykonane były z materiałów wysokiej jakości. Wśród najczęściej stosowanych wymienia się aluminiowe, antykorozyjne stelaże, powłoki technorattanowe, włókna hydrofobowe.

Dodatki w ogrodzie

Jak podnieść poziom komfortu podczas wypoczynku w ogrodzie? Dobrym pomysłem jest parasol przeciwdeszczowy ogrodowy, który uchroni nas nie tylko przed palącym letnim słońcem, ale również przed niezapowiedzianym deszczem. Czasze nowoczesnych parasoli ogrodowych tworzone są z tkanin poliestrowych o gęstym splocie – są one pokryte warstwą poliuretanu. Taka tkanina jest zabezpieczona przed wilgocią, wnikaniem kurzu, promieniowaniem UV. Czasze osadzone są na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo, stelaże zaś opierają się na ruchomej stopie. Dzięki niej możliwe jest rotowanie parasola o 360 stopni.

Marcelina@mastermedia.info.pl

No Comments

Leave A Comment